אודות


אודות
מענקי מחקר ופיתוח:
  • מגוון רחב של מקורות מימון עומד כיום לרשות חברות ישראליות המבקשות לקבל סיוע במימון פעילויות המו“פ שלהן.
  • לכל אחד ממקורות אלו יתרונות ומגבלות ייחודיים, המחייבים ניתוח מעמיק בטרם תחליט החברה איזה מקור מימון מתאים לה ביותר בהתאם לשלב שבו היא נמצאת ולתכניותיה לטווח הארוך.
מסלולי מענקים:
קרן המחקר ופיתוח: המסלול תומך בחברות מסחריות בתהליכי פיתוח של מוצרים חדשים או בשדרוג טכנולוגיה קיימת. המסלול מעניק את התמריץ הכספי הגדול ביותר מטעם ממשלת ישראל לפעילויות מחקר ופיתוח של תאגידים

זירת הזנק: ליזמים וסטרטאפים בתחילת דרכם, הנמצאים בשלב פיתוח הרעיון, וכן לתאגידים המעוניינים להפעיל חממות ומעבדות.

חברות בצמיחה: לסטרטאפים וחברות בשלבי צמיחה, חברות בוגרות, מרכזי מו"פ. המסלול מציע מענקי מו"פ בשלבים שונים, מהוכחת היתכנות ועד להרצה במסגרת פיילוטים, ומגוון כלים פיננסיים לקידום החדשנות בחברות.

הסכמי שיתוף פעולה דו לאומיים: המסלול מספק תמיכה לחברות ישראליות אשר משתפות פעולה עם חברות זרות בפרויקטי מו"פ של מוצרים טכנולוגיים חדשים או בשדרוג מהותי של טכנולוגיה קיימת. למדינת ישראל למעלה מ-50 הסכמי שיתוף פעולה עם מדינות שונות ברחבי העולם. המסלול מעניק תמריץ כספי במימון השת״פ הבינלאומי ומגדיל את סיכוי ההצלחה של המיזמים המשותפים בפרויקט. באמצעות מסלול זה ניתן לקבל סיוע בחיפוש שותפים טכנולוגיים זרים.

קרנות דו לאומיות: הקרנות הן מסלול תמיכה עצמאי ומעודדות שיתופי פעולה מוגברים בין חברות ישראליות לחברות ממדינות השת״פ.

HORIZON2020- תכנית הפועלת במסגרת האיחוד האירופי. תכנית המענקים מאפשרת הגשה הן במסלול SME והן במסלולי קונסורציום. תמיכת האיחוד ניתנת עבור פרויקטים מצטיינים בתחומם ומגיעה למיליוני אירו לפרויקט.

מענקים פדרליים בארה"ב: הממשל האמריקאי מפעיל עשרות תכניות תמיכה במשרדי הממשל השונים, במטרה לקדם פיתוח תשתיות טכנולוגיות ופרויקטים פורצי-דרך. חלק מהתכניות פתוח גם לחברות זרות. חברתנו מתמחה בהגשת בקשות למגוון רחב של תוכניות המופעלות על ידי משרדי הממשל.